شماره خود را به درستی وارد کنید
1) اپلیکیشن تکل یک سرویس در حوزه ورزش فوتبال می‌باشد که در آن مشترک می‌تواند اخبار حواشی فوتبال را بر اساس تیم‌ها و رقابت‌های مختلف و مورد علاقه خود، مشاهده نماید همچنین می‌تواند در پیش‌بینی مسابقات لیگ‌های مختلف مانند ایران و اسپانیا و انگلیس و... و همچنین تیم‌های ملی کشورهای مختلف شرکت نماید و امتیاز کسب نماید. ملاک امتیاز براساس نمره ایی است که برای هر تیم مشخص شده و مشترک با پیش‌بینی برد و باخت یا مساوی می‌تواند امتیاز کسب نماید و در صورت پیش‌بینی دقیق می‌تواند امتیازات خود را بر اساس یک ضریب مشخص بالا ببرد در نهایت امتیازات وی در صورتی که در لیست بالاترین امتیازات قرار گیرد می‌تواند از جوایز این سامانه بهرمند گردد. این اپلیکیشن توسط شرکت ارتباطات رنگین کمان آسمان تولید شده است.
2) در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره پشتیبانی 88708201-021 ارتباط برقرار کنید.
3) فیچرهای اپلیکیشن و سایت
A. پیش بینی مسابقات
B. دریافت اطلاعات تیم‌های رو در رو
C. پیش‌بینی مسابقات چند هفته آتی و مشاهده پیش‌بینی‌های هفته‌های گذشته
D. قابلیت پخش ویدئو به صورت آنلاین (استریم)
E. قابلیت جستجو ویدئوها بر اساس نام یا نوع دسته بندی آن‌ها
F. قابلیت ساخت favorite (لیست مورد علاقه)
G. امکان تماشای ویدئو و تکرار ویدئوها از هر نقطه
4) هزینه سرویس تکل روزانه پانصد تومان است. هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال می‌گردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ ایشان کسر می‌شود.

بستن
1. اپلیکیشن ویتامین‌پ یک بازی پرسش و پاسخ هیجانی در یک بازه زمانی معین می‌باشد. مشترکین تنها یک بار در طی روز می‌توانند مسابقه دهند. بارگذاری سوال برای مشترک منوط به پاسخ صحیح به سوال قبلی آن می‌باشد. در صورتی که مشترک به سوال اشتباه پاسخ دهد و یا نتواند در زمان مشخص به سوال پاسخ دهد مسابقه برای وی به اتمام می‌انجامد. مشترک هر بار می‌تواند حداکثر به ۴۵ سوال پاسخ دهد و سطوح سوالات نیز از لحاظ سختی به سه دسته تقسیم می‌گردند. مدت زمان معین برای پاسخ‌گویی به هر سوال 10 ثانیه می‌باشد. ملاک اختصاص امتیاز به هر شخص ثانیه باقی مانده و سطح سختی سوال می‌باشد. پیش از شروع مشترک می‌تواند به صورت اختیاری تعداد سوالی که فکر می‌کند می‌تواند درست پاسخ دهد را پیش‌بینی نماید. در صورتی که پیش‌بینی وی تحقق یافت امتیاز این بخش برای او دو برابر محاسبه می‌گردد و در غیر این صورت امتیازی برای مشترک محسوب نخواهد شد. این اپلیکیشن توسط شرکت ارتباطات رنگین کمان آسمان تولید شده است.
2. در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره پشتیبانی 88708201-021 ارتباط برقرار کنید.
3. فیچرهای اپلیکیشن و سایت
A. مسابقه تمرینی
B. مسابقه روزانه
C. ایجاد پروفایل
D. انتخاب آواتار
E. افزودن پیش‌بینی (به هر مسابقه)
F. انتخاب سوالات در سطوح سختی متفاوت
G. انتخاب کل دسته‌بندی‌ها
H. آرشیو امتیازات
I. نمایش نفرات برتر
4. هزینه سرویس ویتامین‌پ روزانه پانصد تومان است. هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال می‌گردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ ایشان کسر می‌شود.

بستن
دریافت هدیه اول عضویت در اپلیکیشن تکل با تعرفه روزانه پانصد تومان

با شرایط سرویس موافقم 12 گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت نمایید

برای دریافت هدیه اول 12گیگ اینترنت پرسرعت خود کد 4 رقمی ارسال شده را وارد کنید لطفا منتظر کد عضویت تکل بمانید